top of page

Transport mobilních domů a jejich usazení na místě


transport mobilnich domu
Transport mobilnich domu


Mobilní domy se stávají stále populárnější alternativou k tradičnímu bydlení. Jednou z klíčových výhod těchto domů je jejich mobilita, která umožňuje majitelům snadno přesouvat své domovy na různá místa a využívat tak různých příležitostí. Nicméně, tento proces může být poměrně složitý a vyžaduje speciální vybavení.


Většina mobilních domů se vyrábí na zakázku a musí být přepravena z místa výroby na místo určení. To může být poměrně složitý proces, zejména kvůli jejich výšce a hmotnosti.


Přeprava mobilních domů vyžaduje speciální nákladní vozidla a vybavení, jako jsou například hydraulické zdvihací plošiny nebo pneumatické válce pro snadné nakládání a vykládání domu. Kromě toho musí být při přepravě dodržena určitá pravidla a postupy, aby byla zajištěna bezpečnost.


Naše společnost zajišťuje veškeré tyto služby na klíč. Kromě toho se postaráme i o usazení domu přesně na místo, kam si přejete. K domu vybudujeme zpevněnou příjezdovou cestu pro Váš vůz i chodník, postavíme terasu nebo zahradní altán.

A pokud nemáte čas vyřizovat všechna potřebná povolení, zastoupíme vás i na úřadech. Zajistíme stavební povolení, přípojky na vodu, elektřinu i odpad pro kanalizaci.


usazeni domu na miste
transport mobilnich domu


Pokud chcete mít dům na pozemku, který je pro těžkou techniku nepřístupný a nelze uskutečnit transport, nabízejí naše mobilní domy skvělou možnost postavení přímo na místě.


Máte zájem o zajištění transportu nebo některé z našich dalších služeb? Kontaktujte nás. Vše s vámi projednáme a navrhneme ideální řešení.

81 zobrazení
bottom of page