top of page

Představili jsme naše mobilní domy návštěvníkům Stavebního veletrhu v Brně

Brněnský stavební veletrh pod názvem Festival architektury hodnotíme velice pozitivně. Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům, kteří nás přišli osobně navštívit. Ujistili jsme se, že materiály a výroba našich domů je na vysoké úrovni a stále držíme nejpříznivější ceny na trhu.

Tím že domy sami vyrábíme a nepřekupujeme můžeme našim zákazníkům nabízet mnohem komplexnější služby. Hlavně, co se týče individuálních projektů a kompletace domů přímo na místě, kde z důvodu špatné přístupnosti terénu není možné použít jeřáb.

Mnoho našich uzavřených kontraktů, které vznikly na veletrhu byly právě díky tomu, že konkurenční společnosti nedokázaly klientům vyhovět zejména při tvoření individuálních projektů domů a nebo nedokázali provést montáž přímo na místě.

Zákazníci byli nadšení když zjistili, že děláme asistenci u transportů a provádíme zemní práce při usazování domů. Ocenili, že naše služby nekončí tím, že jim prodáme dům. Letošní brněnský veletr byl pro nás velmi povzbuzující a motivující se spoustou uzavřených kontraktů.


Více informací týkající se přepravy mobilních domů a doplňkových stavebních prací najdete zde.101 zobrazení
bottom of page