top of page

NEJČASTĚJŠÍ

OTÁZKY

 • Kdo je firma TOP MOBILE HOUSE s.r.o.?
  Jsme česká rodinná stavební společnost s historií. Zabýváme se vývojem a výrobou mobilních domů a dřevostaveb.
 • Jaký je rozdíl mezi mobilním a modulovým domem?
  Mobilní dům je dům, který je k usnadnění přepravy vybaven ocelovým podvozkem s koly a ojí. TOP MOBILE HOUSE s.r.o. používá standardní rozměr 12 x 4m. Základní, typizované modely jsou k nahlédnutí na webových stránkách www.topmobilehouse.cz Modulový dům je dům s podobnou konstrukcí, jako je mobilní dům s tím rozdílem, že není použit ocelový podvozek s ojí a koly. Variabilita modulového domu je velká, lze vystavět v mnoha různých rozměrech, tvarech i na podlaží.
 • Lze mobilní nebo modulový dům postavit na jakýkoliv pozemek?
  Ano, lze. Zastoupíme vás v jednání s úřady, zajistíme přepravu a usazení domu. Stavíme nonstop a kvalitně. Kontaktujte nás.
 • Dle jaké normy jsou Vaše mobilní domy vyráběny?
  Naše domy jsou kolaudovatelné a splňují všechny předpisy stavebního zákona. Mají štítek průkaz energetické náročnosti budov, revizi elektro, tlakové zkoušky vody a zkoušku těsnosti odpadů.
 • Co obsahuje základní cena mobilního domu uvedeného na webových stránkách?
  Cena obsahuje kompletně sestavený dům s následujícími položkami: - Ocelový podvozek osazený vysokozátěžovýmy koly a ojí - Dům opláštěný smrkovou palubkou, klasickou fasádou nebo plastovým KERADEKOREM ve zvolené, dekorativní imitaci dřeva - Osmikomorovými okny s dvojsklem s dekorem dle přání klienta - Francouzským oknem s dekorem dle přání klienta - Vstupními, bezpečnostními dveřmi s dekorem dle přání klienta - Sedlovou, ocelovou střechou s imitací tašky a dekorem dle přání zákazníka - Vnitřní opláštění smrkovou palubkou, plastovým KERADEKOREM nebo klasickým sádrokartonem - Kompletně vybavená koupelna, opláštěná plastovým dekorem s protiplísňovou funkcí, toaleta, sprchový kout, bojler – 50 l, umyvadlo, příprava na pračku, otopné, žebříkové těleso a elektrický, ventilační systém. Koupelna je z hygienických důvodů vybavena PVC podlahou. - Dům je osazen dřevěnými palubkami a dřevěnými dveřmi - Plovoucí podlaha - Kompletní rozvod elektřiny - Kompletní rozvod vody a odpadu - Příprava na kuchyň - Kompletní, vnitřní osvětlení LED systémem - Kompletní venkovní osvětlení LED systémem - Venkovní, voděodolné zásuvky - Izolace podlahy a stropu 200 mm - Izolace stěn 160 mm Cena neobsahuje: - Příprava pozemku na usazení domu - Usazení domu - Připojení domu k sítím - Naložení domu k transportu - Doprava - Vyložení domu k transportu - Kuchyně - Vybavení domu včetně nábytku - Pračka - Klimatizace - Individuální úpravy projektu a jejich realizace
 • Kolik stojí doprava?
  Spolupracujeme s profesionály z odvětví přepravy nadměrných nákladů. Rádi pro vás zajistíme prohlídku technikem a následné nacenění dopravy. Kontaktujte nás.
 • Chci mobilní dům, ale jiný rozměr. Je to možné?
  Ano, jistě. Každý zákazník u nás dostane individuální péči od vytvoření projektové dokumentace až po samotnou realizaci a usazení domu. Vytváříme moderní design s nejnovějšími technologiemi. Efektivně využíváme prostor a nabízíme energetickou nezávislost. Kontaktujte nás.
 • Mám pronajatý pozemek a chci na něj mobilní dům. Je to možné?
  Ano, je to možné. Pokud majitel pozemku projekt schválí, zastoupíme vás v jednání s úřady a zajistíme přepravu a usazení domu. Kontaktujte nás.
 • Lze na mobilní nebo modulový dům čerpat hypotéka?
  Ano, lze. Naši hypotéční makléři jsou připraveni zajistit tu nejvýhodnější hypotéku. Využít můžete také prodeje domu na splátky. Kontaktujte nás.
 • Lze mobilní nebo modulový dům pojistit?
  Ano, samozřejmě. Jako každá nemovitost, i mobilní a modulový dům lze standardně pojistit. Naši pojišťovací poradci Vám s pojistkou, jak poradí, tak zajistí ty nejvýhodnější podmínky. Kontaktujte nás.
 • Lze mobilní dům prodat prostřednictvím vaší společnosti?
  Ano. Existují dvě varianty. Společnost TOP MOBILE HOUSE s.r.o. dům buď odkoupí, nebo prodá komisním prodejem za tu nejvýhodnější cenu. Kontaktujte nás.
bottom of page