top of page

Mobilní dřevostavby se dnes vyrovnají zděným domům. Bydlet můžete již od 990tis Kč.


Mobilni dum a drevostavba
Mobilni drevostavby se dnes vyrovnaji zdenym domum

Proč jsou mobilní domy v Česku stále žádanější?

Celoročně obyvatelné mobilní dřevostavby jsou v dnešní době na zcela jiné úrovni. Tyto domy mají své pevné základy, případně mohou stát na patkách. Komfortem a kvalitou bydlení se vyrovnají klasickému zděnému domu a v mnoha případech byste mezi nimi nepoznali rozdíl.


▪ Jsou rychle postavené

Velkou předností mobilních dřevostaveb je jejich rychlost výstavby. Jelikož zde nefiguruje mokrá technologie stavění, se kterou se setkáváme u zděných domů, je možné bydlet již za několik týdnů. Mobilní domy jsou již sestaveny ve výrobních halách a na stavbu posléze dovezeny a ukotveny k základům.▪ Jsou cenově dostupné

Cena našich mobilních domů se pohybuje od 990 tisíc korun. Ve chvíli, kdy si uvědomíme, že můžeme za bydlení ušetřit i několik milionů korun, které bychom investovali do klasického zděného domu, se stává tato cena velice atraktivní částkou.


▪ Jsou stylově navržené

Díky moderním vizualizačním programům si můžete nadefinovat materiály, barvy i textury, na základě kterých vytvoří architekti návrh. Alternativou jsou také mobilní domy na klíč, které jsou do posledního detailu již navržené. Jediné, co tedy musíte udělat, je kontaktovat prodejce se zájmem o konkrétní projekt domu.


Disponují štítkem energetické nenáročnosti

Nesmíme také zapomínat na požadavky vztahující se na energetické ukazatele z hlediska životního prostředí. V takovém případě je mobilheim vhodným řešením všech aktuálních požadavků. A to především v otázce energetické nenáročnosti. Vytápění domů je zajištěno prostřednictvím elektrických přímotopů a tepelného čerpadla typu vzduch-vzduch. Náklady na elektrickou energii lze také výrazně snížit fotovoltaickými panely, kterou jsou v dnešní domě velice oblíbenou variantou. Po umístění vašeho mobilní domu na pozemek a následnému připojení na inženýrské sítě (voda, elektřina, kanalizace) bude zkolaudovaný. Získá evidenční číslo a vy tím pádem trvalé bydliště.


▪ Platíte za hotový a již sestavený dům


▪ Mobilní domy nejsou náročné na údržbu


Zaujaly vás mobilní dřevostavby. Domluvte si schůzku na showroomu v Brně.


217 zobrazení
bottom of page