Výsledky vyhledávání

FINANCOVÁNÍ

V dnešní složité době je alternativní bydlení formou mobilních domů skvělou formou jak si pořídit vlastní bydlení. I tak je financování vždy komplikovanou záležitostí, ve které Vám ale umíme pomoci prostřednictvím naší partnerské společnosti smsfinance. Poradíme Vám a na míru Vám připravíme řešení financování mobilní stavby.

Co Vám nabízíme:

  • spolupracujeme s většinou bank a stavebních spořitelen v ČR a dokážeme pro vás nejen najít nejvhodnější produkt
  • zvýšíme vaši šanci získat hypotéku a umíme s bankou vyjednat výhodnější podmínky, než kdybyste si hypotéku zajišťovali sami
  • zbavíme vás administrativní zátěže

Pojištění mobilního domu

Příklad úvěrování:

Výše úvěru: 1 200 000 Kč

Splatnost úvěru: 30 let

Úroková sazba: 4,49% p.a.

Měsíční splátka: 6 073 Kč

Pozn.: Nabídka vychází z předpokladu, že má kupující svůj vlastní pozemek v hodnotě min. 300 000 Kč a je mladší čtyřiceti let.
Při schvalování úvěru dochází k posuzování bonity klienta/klientů, vhodnosti zástavy nemovitosti a dalších okolností. Úroková služba se v závislosti na konkrétním případu může lišit.

Máte zájem o bližší informace k financování mobilního domu

Kontaktujte nás na tel: +420 775 925 050 nebo prostřednictvím rychlého kontaktního formuláře. Rádi Vám poradíme, jaký dům je pro Vás nejvhodnější a zodpovíme Vaše dotazy.

    Službu poskytuje:

    SMS finance, a.s. Jsme česká nezávislá poradenská společnost s celorepublikovou působností. Od r. 2001 poskytujeme služby převážně v oblasti privátních financí a při zavádění zaměstnaneckých benefitů. Nabízíme komplexní služby, tzn. kromě životního pojištění, pojištění vozidel a majetku také zabezpečení bankovních produktů, včetně hypoték, pomoc při konsolidaci dluhů a investiční poradenství. Spolupracujeme s většinou pojišťoven a bankovních institucí na našem trhu. Patříme mezi největší poradenské společnosti.

    Porovnejte nabídky